جدیدترین دستگاه های درمان خروپف ————- درمان جدید خروپف چیست؟


پلاک درمان جدیدخروپف

1.پلاک ضدخروپف

این دستگاه درمان خروپف شبانه، مناسب برای آپنه انسدادی خواب (وقفه تنفسی) خفیف تا متوسط، بروکسیم، دندان قروچه و TMJ (اختلالات مفصل مندیبولار) می باشد. پلاک ضدخروپف به آرامی فک پایین را به جلو می راند و از این طریق راه هوایی را باز می نماید و منجر به جلوگیری از خروپف هنگام خواب می شود. این دستگاه درمان جدید خروپف از مواد گرید پزشکی ساخته شده و عاری از لاتکس و بیس فنول آ است.

 


نوزونت درمان جدیدخروپف

 

2. نوزونت ضدخروپف
نوزونت یکی از درمان های جدید خروپف شبانه می باشد که  از طریق به حداکثر رساندن جریان هوای درون مسیرهای هوایی بینی، سبب توقف خروپف در افرای میشود که راه هوایی بینی آنها دچار انسداد می باشد. نوزونت های رفع خروپف از جنس سیلیکون می باشند که این امر سبب افزایش راحتی در هنگام استفاده می گردد.

 

 

 

 


چسب درمان جدیدخروپف3.چسب ضدخروپف

چسب بینی ضدخروپف شبانه از موادی انعطاف پذیر و شبه فنری ساخته شده که دقیقا بالای سوراخ بینی قرار گرفته و به دلیل چسبندگی خود کاملا برروی بینی تثبیت می‌شود.برای جلوگیری از خروپف چکار کنیم

چسب ضدخروپف به دلیل تمایل به بازگشت به حالت اولیه، سوراخ‌های بینی را به سمت بالا کشیده و راه هوایی را باز نگه می دارد، درنتیجه راه هوایی بینی باز شده و تنفس آسان‌ تر می‌گردد. از این رو لذا خروپف ناشی از گرفتگی بینی رفع می گردد.برای جلوگیری از خروپف چکار کنیم

درمان قطعی خروپف جدیدترین درمان خروپف درمان جدید خروپف

 

 


گیره بینی درمان جدیدخروپف4.گیره بینی ضدخروپف

گیره ضد خروپف یا گیره بینی (Nose clip)  یکی از راه های جلوگیری از خروپف می باشد. این وسیله  سیلیکونی است و دارای دو مگنت می باشد و در ورودی بینی قرار می گیرد. این دستگاه ضدخروپف با وارد کردن فشار به سپتوم بینی، مسیر عبور جریان اکسیژن را باز نگه داشته و به تنفس بهتر در طول شب کمک می کند. گیره بینی به عنوان یکی از ابزار های درمان خروپف شبانه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

.

 


زبانگیر ضدخروپف5.زبان گیرضدخروپف

در برخی افراد علت خروپف شبانه و حتی آپنه خواب افتادن زبان در گلو و مسدود شدن راه هوایی میباشد. زبان گیر خروپف شبانه یا نگهدارنده زبان علاوه بر درمان خروپف و کاهش آن، به درمان آپنه تنفسی ضعیف تا متوسط نیز کمک میکند. بدین ترتیب که به آرامی زبان را به جلو رانده و از افتادن آن به عقب گلو و انسداد راه هوایی جلوگیری می نماید. زبانگیر رفع خروپف از این طریق به درمان صدای خروپف کمک می کند.

 

 

 


کمربند درمان خروپف6.کمربند ضدخروپف

استفاده‌ از کمربند ضدخروپف (Anti snore belt) مانع از طاق باز خوابیدن فرد حتی به‌ صورت ناخودآگاه می شود. از این‌ طریق منجر به جلوگیری از خروپف هنگام خواب می گردد. کمربند ضدخروپف باعث می‌شود پس ‌از غلت زدن به بدن فرد فشار وارد شود و درنتیجه او را مجبور به خوابیدن بر پهلو می‌نماید.

 

درمان قطعی خروپف جدیدترین درمان خروپف درمان جدید خروپف

 

 


فک بند8.چانه بندضدخروپف

چانه بند ضدخروپف با بسته نگه داشتن دهان هنگام خواب از خروپف جلوگیری می کند و یکی از راه های جدید درمان خروپف شبانه محسوب میگردد. خروپف می‌تواند برای فرد و اطرافیان او بسیار آزار دهنده باشد.  استفاده از فک بند برای جلوگیری از خروپف در افرادی که عادت دارند با دهان باز بخوابند، یا افرادی که اغلب به پشت می‌خوابند، بسیار مؤثر است.

علت خروپف در میانسالی چیست؟ جدیدترین دمان خروپف چیست؟

جلوگیری از خروپف


 

دستگاه درمان خروپف 7.رسپیراتور

رسپیراتور دارای فیلتر برای تصفیه‌ی گازهای مضر و گرد و غبار هوا می باشد. دارای جنسی سیلیکونی نرم و ABS، برای گذاشتن و برداشتن آسان است. طراحی شده برای قرارگیری راحت در سوراخهای بینی بدون ایجاد احساس ناراحتی می باشد.جلوگیری ا

درمان خروپف چیستدرمان قطعی خروپف جدیدترین درمانخروپف درمان جدید خروپف

ز خروپف هنگام خواب

درمان خروپف چیست

 

 

6 نظر برای «دستگاه های درمان خروپف»

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   هر یک از محصولات بالا برای یک مشکل خاص طراحی شده اند. مشکلات عمدتا شامل گرفتگی گلو، بینی یا افتادگی زبان میباشند که باید باتوجه به نوع خروپف هرفرد انتخاب گردند.
   برای آشنایی با نوع خروپف خود میتوانید به بخش آزمون های خروپف مراجعه نمایید یا باما جهت مشاوره از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

 • بیتا می‌گوید:

  بعد از عمل بینی گرفتگی داشتم تو اسنپ دکتر بمن نوزونت سبدی رو معرفی کردن راضی بودم نفسم راحت تر شده.

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   ممنون که تجربه خود را با ما درمیان گذاشتید. نوزونت مدل تیوبی و چسب های ضدخروپف هم میتوانند برای شما مفید باشند.

 • امیر می‌گوید:

  چسب ها رو دیدم برای ورزشم میزنن بعضی فوتبالیست ها.اینا به درد ورزشم میخورن یا فقط برای خروپف خوبه؟

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   بله مکانیزم این چسب ها به گونه ای است که با باز کردن بینی تنفس را بهتر می کند به همین خاطر در بین ورزشکاران نیز محبوبیت بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *