ما مشتاق ارائه مشاوره ایم. با خیال راحت به ما زنگ بزنید.

واتساپ:          09334288813

تلفن:   02146132443 , 02146132478 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 جدیدترین دستگاه های درمان خروپف ————- درمان جدید خروپف چیست؟

 

 

 

 


پلاک درمان جدیدخروپف

1.پلاک ضدخروپف 

این دستگاه ضدخروپف شبانه، مناسب برای آپنه انسدادی خواب (وقفه تنفسی) خفیف تا متوسط  و خروپف می باشد. پلاک ضدخروپف فک پایین را به جلو می راند (به اندازه چند میلی متر) و از این طریق راه هوایی گلو را باز می نماید و منجر به جلوگیری از خروپف هنگام خواب می شود. جا به جایی فک به اندازه 3الی5میلیمتر می باشد به گونه ای که هم فرد احساس راحتی داشته باشد و هم این دستگاه ضدخروپف کارایی خود را حفط نماید. برای استفاده از پلاک خروپف برخی ملاحظات وجود دارد که در صفحه مربوط به این محصول می توانید بیشتر درباره آن بخوانید.


نوزونت درمان جدیدخروپف

 

2. نوزونت ضدخروپف
نوزونت یکی از درمان های جدید خروپف شبانه می باشد که  با باز کردن بینی از داخل، به افزایش جریان هوا و همچنین تنفس بهتر کمک می نماید. این اتفاق منجر به کاهش خروپف ناشی از گرفتگی، انحراف بینی و یا چسبندگی به وجود آمده ناشی از عمل های زیبایی می شود.در صفحه مربوط به این محصول می توانید بیشتر درباره آن بخوانید.

 


چسب درمان جدیدخروپف3.چسب ضدخروپف

چسب بینی ضدخروپف شبانه از موادی انعطاف پذیر و شبه فنری ساخته شده که دقیقا بالای سوراخ بینی قرار می گیرد. رای جلوگیری از خروپف چکار کنیم درمان قطعی خروپف جدیدترین درمان خروپف درمان جدید خروپف

چسب ضدخروپف به دلیل تمایل به بازگشت به حالت اولیه، سوراخ‌های بینی را به سمت بالا کشیده و راه هوایی را باز نگه می دارد. درنتیجه این اتفاق، راه هوایی بینی باز شده و تنفس آسان‌ تر می‌گردد. از این رو خروپف ناشی از گرفتگی بینی رفع می شود.رای جلوگیری از خروپف چکار کنیم

در صفحه مربوط به این محصول می توانید بیشتر درباره آن بخوانید.


گیره بینی درمان جدیدخروپف4.گیره بینی ضدخروپف

گیره ضد خروپف یا گیره بینی (Nose clip)  یکی از راه های جلوگیری از خروپف می باشد. این وسیله  سیلیکونی است و دارای دو مگنت می باشد.گیره بینی در ورودی بینی قرار می گیرد. این دستگاه ضدخروپف با وارد کردن فشار به سپتوم بینی، مسیر عبور جریان هوا را باز نگه داشته و به تنفس بهتر در طول شب کمک می کند. گیره بینی به عنوان یکی از ابزار های درمان خروپف شبانه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 


زبانگیر ضدخروپف5.زبان گیرضدخروپف

در برخی افراد علت خروپف شبانه و حتی آپنه خواب افتادن زبان در گلو و مسدود شدن راه هوایی می باشد. زبان گیر ضدخروپف یا نگه دارنده زبان، علاوه  کاهش خروپف و از بین بردن آن، به درمان آپنه تنفسی ضعیف تا متوسط نیز کمک می کند. این وسیله، زبان را سر جای خود نگه می دارد و از افتادن آن به عقب گلو و انسداد راه هوایی جلوگیری می نماید. 

 


کمربند درمان خروپف6.کمربند ضدخروپف

استفاده‌ از کمربند ضدخروپف (Anti snore belt) به دلیل داشتن دو توپ که بر روی کمر بیمار قرار می گیرد، مانع از طاق باز خوابیدن فرد حتی به‌ صورت ناخودآگاه می شود.  کمربند ضدخروپف منجر به خوابیدن به پهلو می گردد (پس ‌از غلت زدن به بدن فرد فشار وارد شود و نمی تواند بر روی کمر بخوابد) و در نهایت باعث جلوگیری از خروپف هنگام خواب می شود. وجود دو عدد توپ به جای یکی، منجر به پخش شدن فشار و راحتی بیشتر در هنگام استفاده می شود.عی خروپف جدیدترین درمان خروپف درمان جدید خروپف

 


فک بند8.چانه بندضدخروپف علت خروپف در میانسالی چیست؟ جدیدترین دمان خروپف چیست؟

چانه بند ضدخروپف با بسته نگه داشتن دهان هنگام خواب از خروپف جلوگیری می کند و یکی از راه های جدید درمان خروپف شبانه محسوب می گردد. استفاده از فک بند برای جلوگیری از خروپف در افرادی که عادت دارند با دهان باز بخوابند، یا افرادی که اغلب به پشت می‌خوابند، بسیار مؤثر است. در بیشتر موارد افرادی که مشکل گرفتگی بینی دارند، از دهان نفس می کشند. به همین خاطر استفاده همزمان از چانه بند همراه با ابزارهای باز کننده بینی، مانند: نوزونت، چسب ضدخروپف و گیره بینی، توصیه می شود.


دستگاه درمان خروپف 7.رسپیراتور

رسپیراتور دارای فیلتر برای تصفیه‌ی گازهای مضر و گرد و غبار هوا می باشد. دارای جنسی سیلیکونی نرم و ABS، برای گذاشتن و برداشتن آسان است. طراحی شده برای قرارگیری راحت در سوراخ های بینی بدون ایجاد احساس ناراحتی می باشد.جلوگیری ا

درمان خروپف چیستدرمان قطعی خروپف جدیدترین درمانخروپف درمان جدید خروپف

درمان خروپف چیسخروپف هنگام خواب

 


 

25 نظر برای «دستگاه های درمان خروپف»

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   هر یک از محصولات بالا برای یک مشکل خاص طراحی شده اند. مشکلات عمدتا شامل گرفتگی گلو، بینی یا افتادگی زبان میباشند که باید باتوجه به نوع خروپف هرفرد انتخاب گردند.
   برای آشنایی با نوع خروپف خود میتوانید به بخش آزمون های خروپف مراجعه نمایید یا باما جهت مشاوره از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

 • بازخورد: آیا خروپف خطرناک است؟ - راه مقابله چیست؟- هوپنوس

 • بیتا می‌گوید:

  بعد از عمل بینی گرفتگی داشتم تو اسنپ دکتر بمن نوزونت سبدی رو معرفی کردن راضی بودم نفسم راحت تر شده.

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   ممنون که تجربه خود را با ما درمیان گذاشتید. نوزونت مدل تیوبی و چسب های ضدخروپف هم میتوانند برای شما مفید باشند.

 • امیر می‌گوید:

  چسب ها رو دیدم برای ورزشم میزنن بعضی فوتبالیست ها.اینا به درد ورزشم میخورن یا فقط برای خروپف خوبه؟

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   بله مکانیزم این چسب ها به گونه ای است که با باز کردن بینی تنفس را بهتر می کند به همین خاطر در بین ورزشکاران نیز محبوبیت بالایی دارد.

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   همراه گرامی در بسیاری از موارد تنفس از دهان نه فقط به علت گرفتگی بینی بلکه به دلیل عادت نیز می باشد. به همین خاطر به شما توصیه میگردد همراه با چانه بند نوزونت را هم استفاده نمایید تا چندماه بعد که به احتمال زیاد این عادت شما تغییر خواهد کرد و دیگر با دهان باز تنفس نخواهید کرد.

 • فرجی می‌گوید:

  دکتر امیری فرد برام دهانی با چونه بند رو نوشته بودن راضیم ممنون از شما و آقای دکتر

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام همراه گرامی
   ممنون از اعتماد و بازخورد شما و دکتر امیری فرد عزیز. بازخورد شما کمک بسیاری به سایر افراد و پزشکتان در انتخاب و اعتماد به این محصول خواهد کرد.

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   بتول عزیز خرید از طریق واتساپ و حضوری امکان پذیر هست.
   ما میخواهیم شما پس از مشاوره بهترین گزینه را انتخاب کنید بهمین خاطر خرید از طریق سایت را حذف کرده ایم.

 • مهدی می‌گوید:

  سلام من شبها بادهان بازمیخوابم واروپا شدید دارم متاسفانه.ازشماکمربندضدخروپف گرفتم آیالازم هست که چانه بند هم بگیرم. ممنون

  • ادمین می‌گوید:

   سلام مهدی عزیز
   احتمالا پلاک خروپف و یا زبانگیر بتونن بهتر از چانه بند به شما کمک کنند اما برای راهنمایی بهتر با مشاوران ما صحبت کنید تا با توجه به مشکل شما بهترین گزینه را پیشنهاد دهند.

 • محمد می‌گوید:

  اینها درمان های جدید خروپف هستند یا از قدیم هم بودن؟میخوام ببینم چقدر جواب پس دادن

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام محمد عزیز
   این ابزارهاست در بازار های اروپایی و آمریکایی وجود دارند و شما میتوانید در سایت برندهای مختلف مربوط به محصولات خواب و همچنین در سایت آمازون کامنت های مردم را مشاهده بفرمایید.
   در ایران نیز از سال97 این شرکت انحصارا بر روی این محصولات فعالیت داشته و شما میتوانید کامنت های سایت را مطالعه بفرمایید تا از رضایت مشتریان و بیماران ما آگاهی پیدا نمایید.

 • حاتمی می‌گوید:

  سلام.رسپیراتور همون وسیله ای هست که بهش میگن سی پپ کوچک؟من دنبال اون هستم دارید یا تو ایران هست اصلا؟

  • ادمین می‌گوید:

   حاتمی عزیز سلام
   خیر این محصول با وسیله سی پپ کوچک متقاوت است و متاسفانه امکان ورود این وسیله به خاطر تحریم ها درحال حاضر ممکن نیست. اما شما میتوانید ابزار های جایگزینی با توجه به نیازتان انتخاب نمایید.کارشناسان ما شمارا راهنمایی خواهند کرد

  • farzad می‌گوید:

   می توانید برای استفاده بهتر و راحت تر از چانه بند نیز استفاده کنید

 • آهنگری می‌گوید:

  من دندون مصنوعی دارم از زبانگیر یا پلاک میتونم استفاده کنم؟

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   آهنگری عزیز برای استفاده از پلاک باید حداقل 2/3 دندان های شما سالم باشند. اما میتوانید با مشاوره کارشناسان ما گزینه های دیگری مانند کمربند یا زبانگیر را برای مشکلتان انتخاب نمایید.

 • فرهاد می‌گوید:

  اینها درمان میکنن خروپف رو؟منظورم اینه که الان من اگه پلاک رو بخرم بعد از ۱سال خوب میشم یا بعدش بازم بهش نیاز دارم؟

  • ادمین می‌گوید:

   فرهاد عزیز سلام
   بعضی از این محصولات مثل کمربند ضدخروپف برخی عادت شما را به کلی تغییر میدهند که این اتفاق در طولانی مدت باعث کاهش خروپف میشود. همچنین استفاده از برخی محصولات همراه با کاهش وزن و انجام یکسری نرمش های خاص در بلند مدت میتواند حتی خروپف را رفع نماید.برای اطلاعات بیشتر با ما در واتساپ در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *