• آیا خروپف خطرناک است؟

اگر بخواهیم کوتاه جواب بدهیم، بله!خطرناک است!

در ادامه هم درباره محصولات و راه هایی که به کاهش خروپق و آپنه خواب کمک میکنند صحبت میکنیم و شما را بیشتر از خطرات آن با خبر میکنیم.

 

 


چه ابزارهایی برای رفع و کاهش آپنه خواب وجود دارد؟

*میزان اثرگذاری این محصولات با شدت مشکل شما ارتباط مستیقیم دارد.

سی پپ

رفع اپنه خواب از طریق فشار هوا

پلاک

برای افراد دارای اضافه وزن

زبانگیر

جلوگیری از برگشت زبان

کمربند

پوزیشنال تراپی

 


  • خروپف یا آپنه خواب؟

  • در نگاه اول خروپف مسئله مهمی نیست و بسیاری از افراد فقط به خاطر صدای آزار دهنده  خروپفشان که منجر به بیدار شدن سایرین می گردد، به آن توجه می کنند اما آیا مسئله بزرگتر و خطرناک تری از صدای آزاردهنده درباره خروپف وجود ندارد؟

خروپف می تواند نشانه ای از یک مشکل بزرگتر به نام آپنه خواب باشد. آپنه خواب یکی از موارد مهمی است که منجر به خروپف می گردد اما در کنار خروپف بسته شدن راه هوایی را نیز به دنبال دارد. تقریبا نیمی از افرادی که به خروپف دچارند و به صورت مداوم اطرافیان خود را بیدار می کنند، دچار آپنه انسدادی می باشند. 


  •  اگر علت خروپف بخاطر انسداد گلو در فرد نباشد، باز هم آیا خروپف خطرناک است؟

 در برخی از تحقیقات نشان داده شده  که در دراز مدت خروپف می تواند برای افراد هم آسیب های روحی و هم جسمی ایجاد نماید.

*ابزارهای درمان خروپف که در انتها صفحه معرفی می شوند، تاثیر بسزایی در بهبود وضعیت شما خواهند داشت.


آپنه خواب بسیار خطرناک بوده و می تواند منجر به اختلالاتی مانند فشار خون، سکته، چاقی و دیابت  گردد. یکی از مشکلات مهم دیگری که آپنه خواب به همراه دارد خوابالودگی دائمی در طول روز می باشد که می تواند منجر به افزایش احتمال: تصادفات رانندگی و حوادث مربوط به محل کار شود. 


چطور بفهمم علت خروپف من چیست؟

شما برای یافتن علت خروپف خودتون هم میتونید کارشناسان ما راهنمایی بگیرید و هم میتونید به صفحه های آزمون خروپف از گلو،آزمون خروپف از بینی، آزمون خروپف ناشی از برگشت زبانمراجعه بفرمایید.


چگونه مطمئن شویم جدیدترین دستگاه های ضدخروپف واقعا برای مشکل من جواب می دهد؟

 این ابزار ها به درمان های جدید خروپف معروف هستند، اما این به آن معنی نیست که تازه به بازار آمده اند ( این وسایل ضدخروپف نسبت به درمان هایی مثل سی پپ که سالیان در بازار بوده اند جدیدتر می باشند) این ابزار ها در10سال اخیر در سراسر جهان درحال استفاده بوده اند و از سال 95 نیز در ایران توسط شرکت صباتجهیز سبلان در حال عرضه و استفاده عموم می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.