جدیدترین درمان خروپف چیست؟

طبق پارامترهای که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، یکی از ابزارهای زیر برای رفع خروپف و درمان اپنه خواب به شما توصیه گردد:

چسب چانه بند کمربند نوزونت پلاک رسپیراتور گیره زبانگیر
برای مشکلات بینی ابزار مکمل پوزیشنال تراپی دارای مدل مخروطی و تیوبی برای افراد دارای اضافه وزن بهبود جریان هوای ورودی تنفس راحت تر از بینی جلوگیری از برگشت زبان

جدیدترین درمان خروپف

 

 

خروپف 

این یک اصطلاح کلی برای صدایی می باشد که در طول خواب هگام تنفس فرد به گوش می رسد. این مشکل انواع متفاوتی و همچنین صداهای مختلفی دارد. اما در انتها تمامی این صداها یا ناشی از گرفتگی بینی و یا به علت لرزش بافت داخلی گلو می باشند.علت خروپف با دهان بسته

 

 

 


چطور بفهمم علت خروپف من چیست؟

شما برای یافتن علت خروپف خودتون هم میتونید کارشناسان ما راهنمایی بگیرید و هم میتونید به صفحه های آزمون خروپف از گلو، آزمون خروپف از بینی، آزمون خروپف ناشی از برگشت زبان مراجعه بفرمایید.


چگونه مطمئن شویم جدیدترین دستگاه های ضدخروپف واقعا برای مشکل من جواب می دهد؟

 این ابزار ها به درمان های جدید خروپف معروف هستند، اما این به آن معنی نیست که تازه به بازار آمده اند ( این وسایل ضدخروپف نسبت به درمان هایی مثل سی پپ که سالیان در بازار بوده اند جدیدتر می باشند) این ابزار ها در10سال اخیر در سراسر جهان درحال استفاده بوده اند و از سال 95 نیز در ایران توسط شرکت صباتجهیز سبلان در حال عرضه و استفاده عموم می باشند.


چگونه بهترین ابزار ضدخروپف را انتخاب کنم؟

بهترین ابزار ضدخروپف برای افراد متفاوت یکی نیست. کارشناسان ما بعد از این که متوجه شدند علت خروپف شما چیست وبعد از آن شما کمک می کنند که مناسب ترین و جدیدترین درمان خروپف رو هم انتخاب کنید.


لیرز جراحی و راه هایی مثل آن چقدر خطرناک است؟

هر عمل جراحی خطرات خاص خود را به همراه دارد و در بسیاری از موارد مشکل خروپف پزشکان ابتدا با راه هایی متر تهاجمی درمان فرد را شروع می کنند.


آیا خروپف خطرناک است؟

بله، از آنجا که علت خرخر معمولا یا به خاطر بسته شدن گلو است یا بینی،این مسئله باعث میشود اکسیژن کمتری وارد سیستم تنفسی افراد بشود و این اتفاق عملکرد بخش های مختلف بدن را تحت الشعاع قرار می دهد.

 

 

 

4 نظر برای «جدیدترین درمان خروپف»

 • زهرا السادات قلندری می‌گوید:

  در مورد محصولی به نام بانگو شنیدم که به عنوان مینی سی پپ معرفی شده، شما ندارید؟

  • ادمین می‌گوید:

   زهرای عزیز
   متاسفانه این دستگاه به علت هزینه بالایی که دارد و شرکت تولید کننده آن آمریکایی هست در حال حاضر امکان واردات آن وجود ندارد.
   اما در حال حاضر در ایران ابزارهایی مثل پلاک ضدخروپف زبانگیر کمربند و… وجود داررد که در کاهش و رفع خروپف و آپنه خواب موثر هستند.
   https://hoopnoos.com/antisnore-devices/
   در لینک بالا میتوانید با ایین محصولات بیشتر آشنا شوید.

 • ابوالفضل می‌گوید:

  من دو سال پیش سی پپ خریدم 15 میلیون تومان هم پول دادم اما نمیتوانم استفاده کنم همش گلوم خشک میشه و نصف شب کلافه میشم میذارمش کنار. توروخدا بگید چاره درد ما چیه

  • ادمین می‌گوید:

   ابولفضل عزیز
   ابزارهایی مثل پلاک زبانگیر و کمربند به شما در کاهش در کاهش خروپف و آپنه خواب کمک بسزایی میکنند. (اگرچه ما نمیگوییم این دستگاه ها جایگزین سی پپ هستند، اما در صورتی که قصد ادامه استفاده از سی پپ را ندارید میتوانید با تهیه این محصولات این مشکل خودتون رو کنترل کنید و بهبود ببخشید)
   https://hoopnoos.com/antisnore-devices/
   در لینک بالا میتوانید با این محصولات بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.