مشاوره و خرید پکیج بویایی

پیغام بگذارید

09334288813

تماس با ما

02166175760

پکیج تشخیص و درمان اختلالات بویایی 

مناسب برای افرادی که پس از بیماری کرونا بویایی خود را از دست داده اند:

پکیج تشخیص و درمان اختلالات بویایی، مناسب برای اختلالاتی اعم از: نابویایی کامل ضعف بویایی-تغییر در نوع و کیفیت بو می باشد و از دو بخش تشکیل شده است:

1.(بخش درمان) اولفکترین

 در بیشتر افرادی که پس از بیماری کرونا، بویایی خود را از دست داده اند، سلول های بویایی به علت حمله ویروس کووید-19 دچار آسیب شده اند. اولفکترین، یک کیت درمان حس بویایی به روش «تمرین بویایی» است. اولفکترین با تحریک این سلول های آسیب دیده، کمک می کند تا سلول های بویایی خود را بازسازی کرده و در نتیجه بویایی فرد شروع به بازگشت به حالت اولیه می نماید.

2.(بخش تست)تست بویایی

ممکن است برخی افراد فکر کنند بویایی آنها به طور کامل از بین رفته است. برخی دیگر ممکن است به صورت تخمینی وضعیت بویایی خود را بیان کنند. برای اینکه فرد چه پیش از شروع دوره درمان الفکترین و چه پس از اتمام دوره، برآورد دقیق و مناسبی از وضعیت بویایی خود داشته باشد نیاز است یک تست بویایی انجام بدهد. نتیجه‌ی تست به صورت یک عدد از صفر تا ۲۴ گزارش می­‌شود و عملکرد حس بویایی را مشخص می­‌نماید. انجام این تست بویایی  ساده است و به صورت خود آزمون و در منزل قابل انجام است.

 

درمان حس بویایی و چشایی از دست رفته در کرونا

 هنوز نمیتوان با قطعیت درباره راه های درمان حس بویایی و چشایی از دست رفته در کرونا اظهار نظر کرد، اما باتوجه تحقیقات انجام شده، تمرین بویایی یکی از روش هایی میباشد که میتواند به درمان حس بویایی و چشایی از دست رفته در کرونا کمک نماید.

طبق خود اظهاری های انجام شده توسط بیمارانی که بویایی خود را در زمان ابتلا به کرونا از دست داده اند، مشخص شده است که با گذشت بیش از ۵ماه از شروع علائم اختلال بویایی در آنها، نه تنها هیچگونه بهبودی در وضعیت بویایی آنان حاصل نشده است، بلکه به تازگی دچار اختلالی به نام دیزوسمی نیز گردیده اند. منظور از دیزوسمی اختلال تشخیص بو در افراد میباشد، بگونه ای که تمام بوها/مزه ها بصورت موارد زیر حس میشوند:

مزه فلز- بویی مانند عطر -بویی مانند مواد شوینده- بو تعفن و بسیار آزار دهنده

 

 

 

 

 

2 نظر برای «پکیج درمان اختلالات بویایی بعد از کرونا»

 • بهادر می‌گوید:

  با استفاده از این پکیج امیدی به بهبود هست؟ 4ماه گذشته و بویاییم حتی یک ذره هم بهتر نشده.واقعا دیگه کلافه شدم نمیدونم چکار کنم اگر کسی تجربه ای داشته راهنماییم کنه

  • ادمین می‌گوید:

   باسلام
   بهادر عزیز زمان و میزان بازگشت بویایی بعد از استفاده از این پکیج، بستگی به شرایط بدنی شما و میزان از دست رفتگی بویایی دارد.
   اما به طور کلی از ماه مرداد که بیش از300 بیمار کرونایی از این پکیج استفاده نموده اند، شاهد بهبود 70درصدی آنها در دوره اول بوده ایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *